20 Nisan Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
S04%21Beraberlik%441HO%36
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 alt%66
Güven35/100Yüksek riskModel uyumu 0%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 0,83 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,30, 1899 Hoffenheim 0,53).
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,30
Beklenen gol (dep.)
0,53
Toplam beklenen gol
0,83
En olası skor
0-0
%44
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, 1899 Hoffenheim 1620.
- Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1620).
- Simülasyonların %51'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Schalke 04 1615.
- 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven42/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 0,83 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,30, 1899 Hoffenheim 0,53).
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %5'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven42/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 0,83 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,30, 1899 Hoffenheim 0,53).
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven41/100Yüksek risk
- Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 0,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %11'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).