10 Şubat Cumartesi · 20:45
Kuponperest analizi
SCA%40Beraberlik%22TOR%38
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%73
Güven64/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,97, Torino 1,86).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,97
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
3,83
En olası skor
1-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Torino 1585.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1585).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1585, Sassuolo Calcio 1569.
- Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,97, Torino 1,86).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,97, Torino 1,86).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).