6 Mayıs Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
SCA%43Beraberlik%23SAM%34
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%64
Güven58/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,73, Sampdoria 1,45).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
Beklenen gol (ev)
1,73
Beklenen gol (dep.)
1,45
Toplam beklenen gol
3,19
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Sampdoria 1620.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1610 — 1620).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Sassuolo Calcio 1610.
- Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,73, Sampdoria 1,45).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,73, Sampdoria 1,45).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).