20 Mayıs Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
SCA%28Beraberlik%23ROM%49
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%56
Güven49/100Yüksek riskModel uyumu 41%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 1,68.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,29
Beklenen gol (dep.)
1,68
Toplam beklenen gol
2,97
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Roma 1827.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1610 — 1827).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1827, Sassuolo Calcio 1610.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,29, Roma 1,68).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,29, Roma 1,68).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).