KuponperestV2
1 Eylül Cuma · 18:30
Sassuolo Calcio
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

SCA%50Beraberlik%23HVE%27

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%68
Güven65/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,97, Hellas Verona 1,62).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,97

Beklenen gol (dep.)

1,62

Toplam beklenen gol

3,59

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Hellas Verona 1427.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1564 — 1427).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Sassuolo Calcio 1564.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,97, Hellas Verona 1,62).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,97, Hellas Verona 1,62).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Hellas Verona · Kuponperest