KuponperestV2
30 Nisan Pazar · 15:00
Sassuolo Calcio
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Empoli

Kuponperest analizi

SCA%48Beraberlik%24EMP%28

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%72
Güven57/100Orta riskModel uyumu 67%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,22, Empoli 1,72).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,22

Beklenen gol (dep.)

1,72

Toplam beklenen gol

3,94

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Empoli 1507.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1564 — 1507).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1564.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,22, Empoli 1,72).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,22, Empoli 1,72).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Empoli · Kuponperest