21 Eylül Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
SCA%56Beraberlik%24EMP%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Empoli 1507.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,16
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
3,34
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Empoli 1507.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1622 — 1507).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1622.
- Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,16, Empoli 1,18).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,16, Empoli 1,18).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).