31 Ocak Pazar · 03:00
Kuponperest analizi
SAS%16Beraberlik%15COM%70
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 2.5 üst%59
Güven65/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Como 1907 için beklenen gol: 3,13.
- Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,19
Beklenen gol (dep.)
3,13
Toplam beklenen gol
4,32
En olası skor
1-3
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Como 1907 1807.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1807).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Sassuolo Calcio 1569.
- Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
- Simülasyonların %75'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,32 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,19, Como 1907 3,13).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,32 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,19, Como 1907 3,13).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven68/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,32 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).