19 Mayıs Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
SCA%42Beraberlik%21CCA%37
En güçlü istatistiksel sinyal
İkinci yarı 1.5 üst%71
Güven53/100Orta riskModel uyumu 55%
Neden?
- İkinci yarı beklenen gol: 2,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,10.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,13
Beklenen gol (dep.)
1,97
Toplam beklenen gol
4,10
En olası skor
2-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Cagliari Calcio 1549.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1549).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Sassuolo Calcio 1569.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,13, Cagliari Calcio 1,97).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,13, Cagliari Calcio 1,97).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).