28 Ekim Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
SCA%23Beraberlik%19BFC%58
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%66
Güven48/100Orta riskModel uyumu 39%
Neden?
- Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,57.
- Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,38
Beklenen gol (dep.)
2,57
Toplam beklenen gol
3,95
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Bologna FC 1909 1684.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1564 — 1684).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Sassuolo Calcio 1564.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,38, Bologna FC 1909 2,57).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,38, Bologna FC 1909 2,57).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).