KuponperestV2
27 Ocak Cumartesi · 18:00
Sassuolo Calcio
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Atalanta

Kuponperest analizi

SCA%25Beraberlik%22ATA%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%64
Güven62/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,30

Beklenen gol (dep.)

2,19

Toplam beklenen gol

3,49

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Atalanta 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1610 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Sassuolo Calcio 1610.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,30, Atalanta 2,19).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,30, Atalanta 2,19).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Atalanta · Kuponperest