KuponperestV2
18 Mayıs Pazar · 03:00
São Paulo
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Grêmio FBPA

Kuponperest analizi

PAU%50Beraberlik%28FBP%22

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%66
Güven58/100Orta riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,38, Grêmio FBPA 0,66).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,38

Beklenen gol (dep.)

0,66

Toplam beklenen gol

2,03

En olası skor

1-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: São Paulo 1519, Grêmio FBPA 1493.
  • São Paulo iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1519 — 1493).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, São Paulo 1519.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,38, Grêmio FBPA 0,66).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,38, Grêmio FBPA 0,66).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven45/100Yüksek risk
  • São Paulo son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).