KuponperestV2
22 Ekim Pazartesi · 20:30

Kuponperest analizi

SAM%44Beraberlik%23SCA%34

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%66
Güven61/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,79, Sassuolo Calcio 1,52).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

Beklenen gol (ev)

1,79

Beklenen gol (dep.)

1,52

Toplam beklenen gol

3,31

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Sassuolo Calcio 1622.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1622).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Sampdoria 1620.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,79, Sassuolo Calcio 1,52).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,79, Sassuolo Calcio 1,52).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sampdoria — Sassuolo Calcio · Kuponperest