KuponperestV2
16 Aralık Pazar · 15:00
Sampdoria
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Parma Calcio 1913

Kuponperest analizi

SAM%55Beraberlik%22PCA%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven66/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,90

Beklenen gol (dep.)

0,96

Toplam beklenen gol

2,86

En olası skor

1-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1536).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Sampdoria 1620.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,90, Parma Calcio 1913 0,96).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,90, Parma Calcio 1913 0,96).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sampdoria — Parma Calcio 1913 · Kuponperest