KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 15:00
Sampdoria
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Genoa CFC

Kuponperest analizi

SAM%48Beraberlik%23GCF%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Sampdoria için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,81

Beklenen gol (dep.)

1,30

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Genoa CFC 1542.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1542).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Sampdoria 1620.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,81, Genoa CFC 1,30).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,81, Genoa CFC 1,30).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Sampdoria — Genoa CFC · Kuponperest