24 Şubat Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
SAM%39Beraberlik%23CCA%38
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%60
Güven60/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,59, Cagliari Calcio 1,57).
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
Beklenen gol (ev)
1,59
Beklenen gol (dep.)
1,57
Toplam beklenen gol
3,16
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Cagliari Calcio 1602.
- Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1602).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Sampdoria 1620.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,59, Cagliari Calcio 1,57).
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 1,59, Cagliari Calcio 1,57).
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).