KuponperestV2
14 Ağustos Pazar · 20:45
Salernitana 1919
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Roma

Kuponperest analizi

S19%16Beraberlik%21ROM%63

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%68
Güven73/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,08

Beklenen gol (dep.)

2,30

Toplam beklenen gol

3,38

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Roma 1822.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven79/100Orta risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1822).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven70/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Salernitana 1919 1620.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven75/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,08, Roma 2,30).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven75/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,08, Roma 2,30).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven69/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Salernitana 1919 — Roma · Kuponperest