20 Mayıs Pazartesi · 18:30
Kuponperest analizi
S19%36Beraberlik%32HVE%32
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%77
Güven68/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,34, Hellas Verona 1,37).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,34
Beklenen gol (dep.)
1,37
Toplam beklenen gol
2,71
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Hellas Verona 1427.
- Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1427).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Salernitana 1919 1620.
- Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,34, Hellas Verona 1,37).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,34, Hellas Verona 1,37).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).