21 Ocak Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
S19%33Beraberlik%28GCF%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven60/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Salernitana 1919 1620.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
2,43
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Genoa CFC 1579.
- Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1579).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Salernitana 1919 1620.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,25, Genoa CFC 1,19).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,25, Genoa CFC 1,19).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).