KuponperestV2
14 Ocak Pazar · 15:00
Saint-Étienne
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Toulouse

Kuponperest analizi

SAI%22Beraberlik%22TOU%56

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 2.5 üst%51
Güven58/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Toulouse için beklenen gol: 2,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

2,75

Toplam beklenen gol

4,22

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1510, Toulouse 1649.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1510 — 1649).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Saint-Étienne 1510.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,48, Toulouse 2,75).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,47 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,59 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,48, Toulouse 2,75).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,47 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,59 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Saint-Étienne — Toulouse · Kuponperest