KuponperestV2
13 Şubat Çarşamba · 19:00
Saint-Étienne
2-1Maç sonucu · İY 2-0
RC Strasbourg

Kuponperest analizi

SAI%29Beraberlik%23RST%47

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%64
Güven47/100Yüksek riskModel uyumu 60%

Neden?

  • RC Strasbourg için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,66

Beklenen gol (dep.)

2,32

Toplam beklenen gol

3,97

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, RC Strasbourg 1620.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Saint-Étienne 1509.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,66, RC Strasbourg 2,32).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,66, RC Strasbourg 2,32).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven58/100Orta risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Saint-Étienne — RC Strasbourg · Kuponperest