20 Nisan Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
SAI%26Beraberlik%21OLY%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven66/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Saint-Étienne 1509.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,39
Beklenen gol (dep.)
1,98
Toplam beklenen gol
3,37
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Olympique Lyonnais 1743.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1743).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Saint-Étienne 1509.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,39, Olympique Lyonnais 1,98).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,39, Olympique Lyonnais 1,98).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).