1 Mart Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
SAI%37Beraberlik%26ONI%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven58/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Saint-Étienne 1509.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,65
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
3,21
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1616.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1616).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Saint-Étienne 1509.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,65, OGC Nice 1,56).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,65, OGC Nice 1,56).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).