1 Nisan Pazartesi · 20:30
Kuponperest analizi
SAI%35Beraberlik%26NOL%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven55/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Saint-Étienne 1509.
- Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,67
Beklenen gol (dep.)
1,78
Toplam beklenen gol
3,45
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Nîmes Olympique 1620.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Saint-Étienne 1509.
- Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,67, Nîmes Olympique 1,78).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,67, Nîmes Olympique 1,78).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).