KuponperestV2
3 Mayıs Cumartesi · 21:05
Saint-Étienne
1-3Maç sonucu · İY 0-1
Monaco

Kuponperest analizi

SAI%26Beraberlik%21MON%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%66
Güven55/100Orta riskModel uyumu 56%

Neden?

  • Monaco için beklenen gol: 2,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,62

Beklenen gol (dep.)

2,42

Toplam beklenen gol

4,05

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Monaco 1707.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1707).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Saint-Étienne 1509.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,62, Monaco 2,42).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,62, Monaco 2,42).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Saint-Étienne — Monaco · Kuponperest