19 Ocak Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
ROM%70Beraberlik%16TOR%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%73
Güven71/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,63.
- İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
- Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,63
Beklenen gol (dep.)
0,83
Toplam beklenen gol
3,45
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1822, Torino 1581.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1822 — 1581).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1581, Roma 1822.
- Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,63, Torino 0,83).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,63, Torino 0,83).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Roma son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).