26 Aralık Çarşamba · 18:00
Kuponperest analizi
ROM%66Beraberlik%18SCA%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven69/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,33.
- İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,33
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1822, Sassuolo Calcio 1622.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1822 — 1622).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Roma 1822.
- Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,33, Sassuolo Calcio 0,84).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,33, Sassuolo Calcio 0,84).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Roma son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).