22 Mayıs Pazartesi · 18:30
Kuponperest analizi
ROM%82Beraberlik%13S19%6
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%71
Güven79/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 3,63.
- İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
- Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,63
Beklenen gol (dep.)
0,72
Toplam beklenen gol
4,36
En olası skor
3-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1844, Salernitana 1919 1620.
- Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
- Simülasyonların %89'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1620).
- Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Roma 1844.
- Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven72/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven72/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).