2 Aralık Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
ROM%46Beraberlik%23INT%32
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%82
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 74%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 1,58.
- İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
- Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,58
Beklenen gol (dep.)
1,40
Toplam beklenen gol
2,98
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1822, Inter 1620.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1822 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Roma 1822.
- Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Roma 1,58, Inter 1,40).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Roma 1,58, Inter 1,40).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Roma son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).