KuponperestV2
20 Ocak Cumartesi · 18:00
Roma
2-1Maç sonucu · İY 2-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

ROM%78Beraberlik%14HVE%8

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%78
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 71%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Hellas Verona 1427.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,66

Beklenen gol (dep.)

0,76

Toplam beklenen gol

3,42

En olası skor

2-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%78
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Hellas Verona 1427.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1427).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven82/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Roma 1839.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,66, Hellas Verona 0,76).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,66, Hellas Verona 0,76).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven68/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Roma — Hellas Verona · Kuponperest