28 Nisan Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
ROM%75Beraberlik%18CVE%7
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%75
Güven68/100Orta riskModel uyumu 57%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Roma 1827, Chievo Verona 1620.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,33 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,38
Beklenen gol (dep.)
0,45
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
2-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1827, Chievo Verona 1620.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,33 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1827 — 1620).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Roma 1827.
- Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,38, Chievo Verona 0,45).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,38, Chievo Verona 0,45).
- Roma son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Roma son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven71/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).