10 Aralık Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
ROM%69Beraberlik%16AFI%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%79
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,94.
- İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
- ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,94
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
4,04
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, ACF Fiorentina 1612.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1612).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Roma 1839.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,94, ACF Fiorentina 1,10).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,94, ACF Fiorentina 1,10).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).