KuponperestV2
27 Ocak Pazar · 12:00
Real Valladolid
2-1Maç sonucu · İY 0-1
RC Celta

Kuponperest analizi

RVA%19Beraberlik%32RCE%49

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Real Valladolid 1378.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

0,81

Beklenen gol (dep.)

1,46

Toplam beklenen gol

2,27

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, RC Celta 1620.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1378 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Real Valladolid 1378.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,81, RC Celta 1,46).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,81, RC Celta 1,46).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Valladolid — RC Celta · Kuponperest