KuponperestV2
16 Eylül Pazar · 18:30
Real Valladolid
0-1Maç sonucu · İY 0-0
CD Alavés

Kuponperest analizi

RVA%27Beraberlik%28CAL%46

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven64/100Orta riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Valladolid 1378.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,06

Beklenen gol (dep.)

1,27

Toplam beklenen gol

2,33

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, CD Alavés 1620.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1378 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Valladolid 1378.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,06, CD Alavés 1,27).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,06, CD Alavés 1,27).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven61/100Orta risk
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Valladolid — CD Alavés · Kuponperest