26 Nisan Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RSO%28Beraberlik%20RMA%52
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%59
Güven55/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 1,85.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,85
Toplam beklenen gol
3,20
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Real Madrid 1884.
- Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1636 — 1884).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Real Sociedad de Fútbol 1636.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,35, Real Madrid 1,85).
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,35, Real Madrid 1,85).
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).