13 Mayıs Salı · 20:00
Kuponperest analizi
RSO%44Beraberlik%28RCE%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%72
Güven65/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1646, RC Celta de Vigo 1624.
- Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,33
Beklenen gol (dep.)
1,05
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1646, RC Celta de Vigo 1624.
- Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1646 — 1624).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Sociedad de Fútbol 1646.
- RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,33, RC Celta de Vigo 1,05).
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,33, RC Celta de Vigo 1,05).
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).