KuponperestV2
18 Ağustos Pazar · 19:00

Kuponperest analizi

RSO%51Beraberlik%22RVA%26

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven55/100Orta riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,29

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

3,73

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1636 — 1634).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,29, Rayo Vallecano de Madrid 1,43).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,29, Rayo Vallecano de Madrid 1,43).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Sociedad de Fútbol — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest