21 Ocak Pazar · 16:15
Kuponperest analizi
RMA%76Beraberlik%14UAL%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%58
Güven64/100Orta riskModel uyumu 100%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 3,00.
- İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
- UD Almería deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,00
Beklenen gol (dep.)
0,99
Toplam beklenen gol
3,99
En olası skor
2-0
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, UD Almería 1620.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1620).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, Real Madrid 1884.
- UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,00, UD Almería 0,99).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,00, UD Almería 0,99).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).