15 Aralık Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
RMA%82Beraberlik%10RVA%9
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%69
Güven69/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 3,58.
- İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,58
Beklenen gol (dep.)
0,74
Toplam beklenen gol
4,32
En olası skor
3-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Rayo Vallecano 1620.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
- Simülasyonların %89'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1620).
- Simülasyonların %6'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Madrid 1855.
- Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,32 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,58, Rayo Vallecano 0,74).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,32 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,58, Rayo Vallecano 0,74).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,32 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).