KuponperestV2
1 Aralık Pazar · 16:15
Real Madrid
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Getafe

Kuponperest analizi

RMA%78Beraberlik%12GET%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%73
Güven66/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Real Madrid için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,67

Beklenen gol (dep.)

0,45

Toplam beklenen gol

3,12

En olası skor

2-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%78
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Getafe 1594.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1594).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Real Madrid 1884.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,67, Getafe 0,45).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,67, Getafe 0,45).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Madrid — Getafe · Kuponperest