KuponperestV2
2 Eylül Cumartesi · 16:15
Real Madrid
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Getafe

Kuponperest analizi

RMA%79Beraberlik%11GET%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%79
Güven60/100Orta riskModel uyumu 52%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Getafe 1595.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 14 maçın %86'ini kazandı, maç başına 2,79 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,68

Beklenen gol (dep.)

0,47

Toplam beklenen gol

3,14

En olası skor

2-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%79
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Getafe 1595.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 14 maçın %86'ini kazandı, maç başına 2,79 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1892 — 1595).
  • Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, Real Madrid 1892.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,68, Getafe 0,47).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,68, Getafe 0,47).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Madrid — Getafe · Kuponperest