9 Aralık Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
RBE%54Beraberlik%24RVA%22
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%66
Güven48/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,38, Rayo Vallecano 1,19).
- Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,38
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
3,57
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven35/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Rayo Vallecano 1620.
- Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Betis 1620.
- Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,38, Rayo Vallecano 1,19).
- Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,38, Rayo Vallecano 1,19).
- Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Orta risk
- Real Betis son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).