22 Ağustos Cuma · 22:30
Kuponperest analizi
BET%59Beraberlik%20ALA%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven51/100Orta riskModel uyumu 46%
Neden?
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 2,38.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,38
Beklenen gol (dep.)
1,28
Toplam beklenen gol
3,66
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Deportivo Alavés 1581.
- Real Betis Balompié iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1729 — 1581).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Real Betis Balompié 1729.
- Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 2,38, Deportivo Alavés 1,28).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 2,38, Deportivo Alavés 1,28).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).