KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 20:00
Real Betis Balompié
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Kuponperest analizi

BET%54Beraberlik%23ATH%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%89
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,08

Beklenen gol (dep.)

1,27

Toplam beklenen gol

3,36

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1725, Athletic Club 1623.
  • Real Betis Balompié iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1725 — 1623).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1623, Real Betis Balompié 1725.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 2,08, Athletic Club 1,27).
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 2,08, Athletic Club 1,27).
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).