KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 19:00
RCD Mallorca
2-2Maç sonucu · İY 1-1
UD Almería

Kuponperest analizi

RMA%53Beraberlik%25UAL%22

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%63
Güven54/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,08, UD Almería 1,14).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,08

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

3,22

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, UD Almería 1620.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, RCD Mallorca 1582.
  • UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,08, UD Almería 1,14).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,08, UD Almería 1,14).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven53/100Orta risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Mallorca — UD Almería · Kuponperest