KuponperestV2
18 Ağustos Pazar · 21:30
RCD Mallorca
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Real Madrid

Kuponperest analizi

RMA%33Beraberlik%22RMA%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven51/100Orta riskModel uyumu 43%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, RCD Mallorca 1582.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,37

Beklenen gol (dep.)

1,30

Toplam beklenen gol

2,67

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Real Madrid 1884.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1884).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, RCD Mallorca 1582.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,37, Real Madrid 1,30).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,37, Real Madrid 1,30).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven55/100Orta risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Mallorca — Real Madrid · Kuponperest