KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 18:15
RCD Mallorca
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Girona

Kuponperest analizi

MAL%48Beraberlik%28GIR%24

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%79
Güven58/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,51, Girona 0,90).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

0,90

Toplam beklenen gol

2,42

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Girona 1565.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1565).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, RCD Mallorca 1582.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,51, Girona 0,90).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,51, Girona 0,90).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven39/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).