18 Mayıs Pazar · 20:00
Kuponperest analizi
MAL%61Beraberlik%22GET%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%63
Güven53/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- RCD Mallorca kalesini maçların %13'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,50 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,93
Beklenen gol (dep.)
0,50
Toplam beklenen gol
2,43
En olası skor
1-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven38/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Getafe 1580.
- RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1583 — 1580).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1580, RCD Mallorca 1583.
- Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,93, Getafe 0,50).
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,32 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,93, Getafe 0,50).
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,32 gol yedi.
- RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Getafe son 30 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).