KuponperestV2
10 Şubat Pazartesi · 21:00
RCD Mallorca
1-1Maç sonucu · İY 0-0
CA Osasuna

Kuponperest analizi

RMA%63Beraberlik%19COS%19

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%69
Güven59/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,65, CA Osasuna 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,65

Beklenen gol (dep.)

1,01

Toplam beklenen gol

3,66

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, CA Osasuna 1548.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1548).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, RCD Mallorca 1582.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,65, CA Osasuna 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,65, CA Osasuna 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Mallorca — CA Osasuna · Kuponperest