KuponperestV2
26 Eylül Salı · 21:30
RCD Mallorca
2-2Maç sonucu · İY 2-1
Barcelona

Kuponperest analizi

RMA%22Beraberlik%17BAR%60

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%69
Güven61/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Barcelona için beklenen gol: 2,29.
  • Deplasmanda maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,43

Beklenen gol (dep.)

2,29

Toplam beklenen gol

3,72

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Barcelona 1946.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1583 — 1946).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, RCD Mallorca 1583.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,43, Barcelona 2,29).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,43, Barcelona 2,29).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Mallorca — Barcelona · Kuponperest